kni.mini.pw.edu.pl

Pobierz:

Zawartość:

Wykłady

 24 LIS 2010Szybszy kod
Sposób na szybciej działający kod. Obliczanie 1/sqrt(x) (odwrotności pierwiastka) na kilka różnych sposobów jako przykład sposobów optymalizacji i różnego podejścia do problemu z dziedziny obliczeń numerycznych.

Materiały do pobrania (slajdy z wykładu + kod programu)
 7 STY 2010OpenGL
Ile razy już pisałeś nieciekawe programy w zwykłej konsoli? A nawet, jeśli bawiłeś się już w oknach, to czy na pewno było to naprawdę to, o czym zawsze marzyłeś? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już w czwartek 7 stycznia dowiesz się jak poszerzyć swoje horyzonty. Dowiesz się co znaczy magiczne słowo OpenGL i co tak na prawdę daje Ci możliwość jednoczesnego czerpania przyjemności z pisania programów i oglądania wspaniałych efektów na ekranie Twojego monitora. Bo nie myślałeś przecież, że to wszystko jest takie banalnie proste? Faktycznie. Nie jest. Ale czas, który poświęcisz na to, da Ci mnóstwo satysfakcji :)

Serdecznie zapraszamy!

Materiały do pobrania (zip)
 4 LIS 2008 CUDA jako wydajna platforma obliczeń równoległych
4 listopada odbył się wykład dotyczący użycia CUDA jako wydajnej platformy obliczeń równoległych. Zarówno dla jego uczestników, jak i dla tych, których wykład ominął, przygotowaliśmy materiały do pobrania: prezentację z wykładu oraz przykładowy program.

Materiały do pobrania
7 CZE 2008 Programowanie graficzne w Linux
Koło Naukowe Informatyków zaprasza wszystkich na pierwszy otwarty wykład dotyczący programowania aplikacji graficznych w środowisku Linux. Omówione zostaną takie zagadnienia jak architektura systemu X, zarys działania Xlib oraz szybkie tworzenie programów z użyciem GTK+.

Konspekt prezentacji i dodatkowe informacje